עסקאות הנדלן האחרונות ברחובות

רוצים לרכוש דירה ברחובות? או שאולי אתם מחפשים השקעה נדל"נית משתלמת? לפני שאתם מבצעים צעד משמעותי כל כך כמו רכישת נכס, בוודאי הייתם שמחים אם מישהו היה מציג לכם את כל הנתונים הרלוונטיים מהשטח. נתונים כמו אלו ברחובות הם מבוקשים ביותר. בעיר רחובות תוכלו למצוא דילים משתלמים מאוד. אז אם החלטתם להתמקד בעיר רחובות ולנצל את התשואות הגבוהות יחסית הקיימות בשוק הנדל"ן שלה, עשיתם את הצעד הנכון. כדי שתצליחו את מסע החיפושים בקלות ותמצאו את ההשקעות המנצחות, הקלנו לכם את העבודה וריכזנו עבורכם את כל הנתונים הסטטיסטיים הרלוונטיים לשוק הנדל"ן ברחובות. בואו איתנו לסייר יחד ברחובות העיר רחובות. יחד נערוך לכם היכרות מקיפה עם הביקוש הקיים לדירות למכירה או להשכרה, גודל הדירות המבוקשות, מחירי הדירות ועוד. 

הנדל"ן ברחובות מעניין אתכם? אז קדימה המשיכו איתנו.

קצת על רחובות שלנו...

העיר רחובות היא עיר שהתפתחה ומונה היום כ-70 פרויקטים הנמצאים בתהליכי תכנון ועד לשלבי בניה מתקדמים. אז כמה תושבים מתגוררים היום ברחובות? נכון להיום, העיר רחובות מונה 141,600 נפשות.

באילו אזורים בעיר קיים הביקוש הגבוה ביותר?

ישנן שכונות מסוימות מבוקשות מאוד. דירגנו לכם את השכונות בהתאם לגובה הביקוש: הביקוש הגבוה ביותר הוא ברחובות המדע, רחובות החדשה, רחובות ההולנדית, היובל, שרונה, אבן גבירול ושעריים.

את ההוכחה לביקוש הגבוה לרחובות המדע תוכלו למצוא באתר יד2. בהתאם לנתונים המופיעים באתר ניתן להוכיח כי, ישנם כ- 62,000 משתמשים שחיפשו דירה ברחובות המדע. נתון זה מוכיח את הביקוש הגבוה הקיים באזור זה. 

מהו גודל הדירה עם הביקוש הגבוה ביותר ברחובות?

כפי שמצאנו, הביקוש הגבוה ביותר, העומד על 31% מכלל הדירות, שייך לדירות המונות 4 עד 5 חדרים. הביקוש לדירות אלו גבוה מאוד על פני הביקוש הקיים לדירות קטנות/גדולות יותר בהן אחוזי הביקוש נמוכים יותר בהרבה.

להלן הנתונים הרלוונטיים ליתר הדירות בהתאם לגודלן:

דירת 2 חדרים – 3% ביקוש.

דירת 3 חדרים – 14% ביקוש.

דירת 6 חדרים – 15% ביקוש.

דירת 7 חדרים – 6% ביקוש.

מהם המחירים העדכניים לדירות ברחובות?

המחירים בממוצע לדירות למכירה נעות בין 1,469,629 – 2,877,574 ש"ח. בהתאם לגודל הדירה. המחירים בממוצע לדירות שכורות נעות בין 3,893 – 7,124 ש"ח. בהתאם לגודל הדירה.

כיצד השפיע הקורונה על הנדל"ן ברחובות?

כפי שמצאנו לא נרשם נזק כלל בשוק הנדל"ן ברחובות. דווקא ניכרת עלייה משמעותית ברמת הביקוש לדירות ברחובות עוד יותר מטרום תקופת הקורונה. בואו להתנסות במנוע החיפוש הייחודי שלנו. כאן תוכלו להתעדכן בעדכוני העסקאות האחרונות שבוצעו ברחובות.

במה יעזור לכם מנוע החיפוש?

  1. רוצים לדעת מהם מחירי הדירות ברחובות לפי רחובות מסוימים? הקישו את שם הרחוב הרצוי ותקבלו רשימת מחירים רלוונטית.

  2. כשתתחילו להקיש תו אחד או שניים, כבר יופיעו לכם הנתונים שחיפשתם. לדוגמא, הקשתם את המספר 4, כעת יופיעו לכם כל הנתונים הקשורים ל- 4: 4 חדרים, קומה 4, מחיר הכולל את המספר 4, שנת בניה וכדומה. כך גם אם תקישו אות אחת או שניים, יופיעו כל הרחובות המתחילות או מכילות אותיות אלו.

     

  3. אם אתם מחפשים מידע מדויק, הזינו נתונים מלאים ומדויקים ככל האפשר. ככל שתזינו יותר נתונים, תקבלו תוצאה מדויקת יותר. לדוגמא: אם אתם רוצים לדעת מה המחירים לדירות 3 חדרים ברחוב השופטים 2, תזינו "השופטים 2". 

 

גם אם לא תקישו נתונים בשורת החיפוש, הנתונים יופיעו במלואם כברירת מחדל. במקום לטרוח ולעבור על כל הטבלה כדי למצוא את הנתונים הרלוונטיים, הוספנו לנוחיותכם את מנוע החיפוש כדי לעזור לכם להגיע בקלות יותר לתוצאות שאתם מחפשים. אם תרצו לקבל תוצאות בסדר עולה או יורד, תוכלו לעשות זאת באמצעות לחיצות על החיצים המופיעים ליד כל כותרת לדוגמא: אם תרצו לדעת מהם המחירים לכל גודל דירה בסדר עולה, לחצו על החץ המופיע ליד הכותרת "גודל הדירה" והוא יציג לכם נתונים הקושרים בסדר עולה ויורד.

אז קדימה, "שחקו" עם המנוע להנאתכם.