סירוב משכנתא? אל תרדו מהחלום של רכישת דירה! תוכנית מחיר מטרה של אלקין כאן בשבילכם!

גם אם קיבלתם סירוב משכנתא, זה לא אומר שהבנקים סימנו אתכם בפס אדום זורח, ממש לא. זה אומר, שכרגע אין להם אפשרות לאשר לכם משכנתא. אבל אם תנאי ההון שלכם ישתנו, או תנאי הדירה אותה תרכשו יהיו מותאמים אליכם, הבנקים ישמחו לאשר לכם משכנתא. מכיון שצבירת הון נוסף, לצורך רכישת דירה, לוקח זמן רב מדי, נבדוק איך תוכלו למצוא דירה שהתנאים שלה יהיו מותאמים לנתונים הקיימים שלכם. 

אם ניסיתם להגיש בקשה לאישור עקרוני וקיבלתם סירוב, כנראה יש לכם מעט הון עצמי. כי בלי זה, לא יכלתם להגיש בקשה לקבלת אישור משכנתא כלל. בואו נתחיל מהתחלה. 

למה מקבלים סירוב מהבנק? 

רוב הזוגות הצעירים מקבלים סירוב משכנתא מהבנק מכיוון שאין להם מספיק הון עצמי או שאין להם מספיק הכנסות. לבנק ישראל ישנם כללים נוקשים במיוחד. הוא לא מוכן לאשר משכנתאות שאין בהם את ההון העצמי הנדרש על פי כללי הרגולציה. 

איך תצליחו לרכוש דירה דווקא דרך תוכנית מחיר מטרה? 

  • אחוזי מימון גבוהים – רוכשי דירות בתוכנית מטרה יכולים לקבל אחוזי מימון של עד 90%. הרי על מנת לרכוש דירה ששוויה מיליון שקלים, עליכם להביא מהבית, הון עצמי של 250,000 שקלים. על מנת לרכוש דירה ששוויה מיליון שקלים בתוכנית מחיר מטרה, תצטרכו להביא מהבית הון עצמי של 100,000 שקלים. אומנם מאה אלף שקלים זה כסף, אבל זה כבר יותר קל. איך זה קורה? הבנק נותן 75 אחוזי מימון ממחיר הדירה בשוק החופשי ולא ממחיר הדירה בפועל.
  • מחיר דירה מוזל – הפואנטה העיקרית בתוכנית מחיר מטרה, זה המחיר הזול של הדירה. בנוסף לכך שאתם מקבלים כיסוי גבוה על מחיר הדירה, מחיר הדירה עצמו, זול יחסית. כלומר, תצטרכו משנתא נמוכה יותר.

זכאים להשתתפות בהגרלות מחיר מטרה? כנסו להגרלות. הסיכוים לזכות במכרזים אלו, גבוהים במיוחד. אל תחששו, בעצם כניסתכם להגרלות של מחיר מטרה, אתם לא מתחייבים על שום דבר, תמיד תוכלו לסרב לזכייה שלכם. 

הקליקו כאן כדי שהמומחים של חברת המפתח למשכנתאות רחובות יתנו לכם את הליווי המקצועי והמסור שיביא לתוצאות הנכספות. כי מגיע לכם יותר.