משכנתא חדשה

משכנתא חדשה זו משכנתא שנלקחת בפעם הראשונה. הלווה הוא חדש אצל הבנק פעם ראשונה שהוא לוקח משכנתא. אז אם אתם עומדים לקחת משכנתא בפעם הראשונה המשכנתא שלכם היא משכנתא חדשה. 

מה צריך לבדוק לפני שלוקחים משכנתא?

  1. דבר ראשון תבדקו כמה הון עצמי יש לכם ואם הוא מספיק לדירה שאתם רוצים. 
  2. תבררו לכמה אחוזי מימון אתם זכאים. אם זו דירה ראשונה שלכם אתם תקבלו 75% מימון. אם אתם משפרי דיור 70% מימון ואם אתם משקיעים תקבלו 50% מימון בלבד. כמובן שכל מקרה לגופו וכדאי שתבררו זאת באופן אישי.
  3. האם יש לכם הכנסות מספיק גבוהות כדי להחזיר את המשכנתא. החזר המשכנתא יכול להיות עד ⅓ מההוצאות הפנויות שלכם. כלומר כדי להחזיר 3,000 ש"ח בחודש, אתם צריכים שיהיה לכם 9,000 ש"ח הכנסה פנויה. 
  4. קחו בחשבון שחוץ מההון העצמי והמשכנתא יש הוצאות נלוות נוספות כך שאתם צריכים לשים עוד כמה עשרות אלפי שקלים בצד. 
  5. יכול להיות שאתם זכאים למסלול זכאות שיתן לכם הטבות מיוחדות, שווה בדיקה!

איך כדאי להרכיב את המשכנתא?

משכנתא מורכבת ממסלולים ישנם סוגים שונים של מסלולים לכל מסלול יש את המעלות שלו ואת החסרונות שלו. החכמה היא לשלב את המסלולים הללו יחד בצורה שממצה כמה שיותר את המעלות ומנטרלת את החסרונות. משכנתא טובה היא משכנתא שמתאימה לנתוני החיים של הלקוח באופן מושלם. תמהיל המשכנתא הוא זה שיקבע בסוף איך יראו החיים שלכם בצל המשכנתא ויועץ משכנתא מוצלח יוכל לעשות את זה בצורה טובה. 

יש עוד משהו שכדאי לשים לב אליו והוא דגש על מסלולים יציבים שלא ישתנו בשניות לממדים מבהילים. שימו לב בתמהיל המשכנתא תהיו חייבים לשלב מסלול קבוע לפחות על ⅓ מהסכום של ההלוואה. מסלול פריים תוכלו לקחת רק עד ⅔ מהסכום.

דבר חשוב נוסף הוא לשלב נקודות יציאה כך שאם תרצו לפרוע את ההלוואה לא תצטרכו לשלם עמלת פירעון מוקדם מנופחת. 

לוחות סילוקין במשכנתא

בלוחות הסילוקין תוכלו לראות את כל הפרטים על המשכנתא שלכם. כמה אתם משלמים כל חודש כמה על חשבון הריבית, כמה על חשבון הקרן ומה היתרה לתשלום. קיימים שני סוגים של לוחות סילוקין לוח קרן שווה ולוח שפיצר. לוח שפיצר הוא הלוח הקלאסי התשלומים הם קבועים. לעומת זאת בלוח קרן שווה ההחזר על חשבון הקרן שווה והריביות יורדות כל פעם. 

יועץ משכנתאות- הדרך שלכם להצלחה

רוצים לקבל משכנתא טובה. לעמוד בהחזרים בכבוד. יועץ משכנתאות יעשה לכם הכל יותר קל. שימו לב שאתם פונים ליועץ משכנתאות פרטי ולא לפקיד המשכנתאות בבנק. הפקיד בבנק פועל לפי האינטרסים שלו ושל הבנק ולא הוא זה שיעזור לכם. אם אתם רוצים מישהו שבאמת יפעל לפי האינטרסים שלכם וידאג למשכנתא טובה, נוחה וחסכונית תפנו ליועץ משכנתאות פרטי. 

לחברת המפתח למשכנתאות רחובות יש צוות שלם של יועצי משכנתאות בחירים שישמחו לסייע לכם. הצטרפו עכשיו לעשרות לקוחות מרוצים ותוכלו להיות רגועים.

לקביעת פגישת ייעוץ חינם, הקליקו כאן!