סטודנטים? מי אמר שאתם חייבים לחכות בדרך לבית משלכם?

כל אדם יודע שכדאי לקנות דירה ומהר. מחירי הדיור מזנקים ולא נרשמת עצירה כלשהי. זה שאתם סטודנטים זה לא אומר שאתם צריכים להניח את נושא הדירה בצד. הפוך, זה הזמן להשקיע גם בזה.

אז איך מגיעים להון עצמי? ובכלל איך עומדים בתשלומי המשכנתא?

הכל על משכנתא לסטודנטים!

תגדילו את ההכנסות!

יש כמה מוקשים בדרך למשכנתא לסטודנטים. אחד מהם זה ההון העצמי. אם אין לכם שום בסיס זו באמת בעיה, אך אתם יכולים להתחיל לחסוך כדי שבהמשך תוכלו להתקדם מהר עם דירה. אם יש לכם כבר הון עצמי ואתם צריכים להגדיל אותו, הדרך היא להגדיל את ההכנסה. זה מובן שלסטודנטים יהיה קשה יותר להכניס הרבה, יש הגבלות של לימודים ומטלות. אבל אם תתאמצו, יש לכם סיכויים להגיע לסכומים יפים. האמת שגם בשביל שיאשרו לכם משכנתא תצטרכו להראות שיש לכם יכולת החזר מספיק גבוהה כלומר פי 3 מההחזר החודשי, אם אתם מתכוננים לשלם 3,000 ש"ח משכנתא בחודש תצטרכו להראות תלושים של 7,500 ש"ח פלוס שכר הלימוד לפחות! אחרת לא כזה מהר יאשרו לכם משכנתא. 

בשורה התחתונה! הבעיה העיקרית של הסטודנטים במשכנתא היא חוסר היכולת להביא מידי הרבה הכנסות בתוספת שכר הלימוד שיורד כל שבוע בהוראת קבע מתקתקת. כל אלו לא מהווים רקע נוח למדי ללקיחת משכנתא אך זה עדיין אפשרי. אז צעד ראשון חפשו עבודה טובה יותר, עבדו כמה שיותר שעות שאתם יכולים. בקיצור, תעשו כסף!

איזה בנק נוח לסטודנטים?

בררו אצל חברים ואצל יועץ המשכנתא שלכם באיזה בנק כדאי לכם לקחת את המשכנתא. כאשר מדברים על סטודנטים אתם צריכים לתת את הדעת על כך שהבנק צריך להיות מספיק גמיש כך שהוא יוכל לעגל לכם פינות וגם אדיב שהריביות לא יהיו יקרות. לאחר שהגעתם למסקנה כדאי שתעבירו את חשבון הבנק שלכם אל הבנק שבו אתם מעוניינים לקחת את המשכנתא זה ישפר את הריביות שתקבלו שם. 

לא לוקחים משכנתא בלי יועץ פרטי!

בכל משכנתא ובפרט במשכנתא לסטודנטים לא לוקחים בלי יועץ. אך כאן חשוב שתבינו שבלי מישהו מקצועי בתמונה אין הרבה סיכויים שיאשרו לכם את המשכנתא ובטח לא בתנאים טובים.

אם אתם רוצים מישהו שיקח לכם את העול מהכתפיים, ידאג לכל הפרטים וילווה אתכם יד ביד זה רק יועץ משכנתאות!

חברת המפתח למשכנתאות רחובות מתמחה בכל התחומים וגם במקרים מורכבים. בכלל אם חסר לכם הון עצמי הגעתם לכתובת הנכונה אחת ההתמחויות של חברת המפתח זה גיוס הון. כך שאם אתם מחפשים מישהו שיבנה עבורכם תוכנית אסטרטגית זה אנחנו!

פנו עכשיו למומחים שלנו והצטרפו לעשרות לקוחות מרוצים שצעדו איתנו לבית משלהם.

לקביעת פגישת ייעוץ חינם, הקליקו כאן!