אודות

מעוניינים להוציא משכנתא? קשה לכם לעשות זאת לבד? לא יודעים למי לפנות? בשביל זה אנחנו כאן. 

אנו ב"המפתח למשכנתאות רחובות" ראינו את הצורך הגדול, להקים גוף מרכזי המספק שירותי ייעוץ משכנתאות המעניק נגישות גבוהה לכלל האוכלוסייה הישראלית. המטרה שלנו היא שלכל אחד יהיה את האפשרות לקבל את השירות הכי טוב והכי מקצועי במיקום הקרוב אליו לבית. מתוך תשוקה שכל משפחה או יחיד ימצאו מיד את הכתובת המתאימה והנאמנת עליה הם סומכים. 

מול עינינו עומדת טובת הלקוח בלבד. מה שהכי חשוב לנו הוא, שכל לקוח שפנה אלינו יצא מרוצה, עם טעם של עוד. אנו לא נשאיר, חלילה, שום לקוח עם הרגשה של החמצה, בזבוז כסף וכדומה. אנו עושים ונעשה את הכל כדי שכל לקוח, בכל מצב, יטופל על הצד הטוב ביותר ויגשים את חלום הבית שלו בכבוד. וכל זה מבלי לפגוע בצרכים שלו בהווה ובעתיד.  

עודכן בתאריך 2021\06\24

אז מי אנחנו?

אנו חברת המפתח למשכנתאות מספקים שירותי ייעוץ משכנתאות בערים רבות בפריסה ארצית. חברתינו מורכבת מצוות יועצים מקצועיים, שעברו הכשרה מלאה בתוך החברה עצמה ועברו דרך ארוכה עד שהגיעו להצלחתם הגדולה בתחום המשכנתאות. 

לכל אחד מאיתנו יש עבר בנקאי עשיר, מה שמייחד אותנו על פני יועצים רבים שלא עבדו בבנקים והם מספקים יעוץ מתוך ידע אישי בלבד. כל אחד מאיתנו יודע ומכיר את החשיבות של המקצוע ואת האחריות הרבה המוטלת עליו בעת תכנון משכנתא ללקוח. 

אנו בחברת המפתח למשכנתאות, מספקים ייעוץ משכנתאות לכל מי שמעוניין להוציא משכנתא המתאימה למימוש חלום הבית שלו. חשוב שתדעו, אצלינו מתכננים לכם משכנתא. ולמה אנחנו מתכנני משכנתאות? כל משכנתא דורשת תכנון מלא מחדש. אנחנו פועלים בשיתוף מלא עם הלקוח וחושפים לו את כל המידע שצריך ומיידעים אותו לפני כל פעולה שאנו מבצעים עבורו. 

חשוב שתדעו, אנו מכירים היטב את כל סניפי הבנקים ברחובות ובכל עיר בה אנו פועלים. ולכן, אנו מבינים גם, מהם המניעים העומדים מאחורי ההצעות שלהם. אנו מתעדכנים כל הזמן בשינויים ובחידושים בשוק וכך יודעים לאיזה בנק כדאי לפנות וכיצד יש לפעול. 

יש לנו קשרים הדוקים עם הבנקים ואלו מכירים אותנו כחברה גדולה, בעלת יתרון מיוחד של קהל לקוחות רחב. הבנקים שמחים לעבוד איתנו ומספקים לנו שירות טוב. איך זה יכול לעזור לכם?  הבנקים באים לטובתינו בניהול משא ומתן על ריביות. לקוחות רבים של הבנקים מגיעים דרכינו, מה שגורם להם לעגל לנו פינות, על מנת שנבחר בהם.

בנוסף, אנו נמצאים בעיר, מכירים את המנטליות בה ויודעים לבנות משכנתא בהתאם לאופי התושבים.

קישנה מקוננט - יועצת משכנתאות בקבוצת המפתח

הסיפוק הכי גדול שלי הוא לראות משפחה שהופכת את "הנכס" ל-"בית". לראות את הילדים ממלאים את החדרים ואת חלום קניית הבית הופך למציאות. יחד עם אין ספור עסקאות משכנתא שליוותי, אני מבינה את האתגרים בנושא לכל משפחה ומשפחה. 

 

כשאני עם יוסי בעלי ולני בני, אני מבינה ומזדהה עם הצורך בבית משלנו. כל אחד רוצה שיהיה לו מקום ששייך לו, שיהיה לו עוגן ביטחון מכל הבחינות. החל מהבחינה הכלכלית (כמובן), עובר בבחינה המשפחתית וכלה בבחינה אישית. אין כמו אותה תחושת יציבות. וכבר ידועה האימרה "כל אדם זקוק למקום בו יוכל לצאת מדעתו בשלווה"…

 

לקיחת משכנתא היא ככל הנראה העסקה הגדולה ביותר שתעשו בימי חייכם. תחשבו על זה שהחלטות המשכנתא שלכם היום, עומדות ללוות אתכם מדי חודש בחודשו לעוד 25-30 השנים הקרובות… הרחוקות. 

 

במהלך התקופה שאני עוברת עם הלקוח בדרך אל הבית שלו, אני נתקלת שוב ושוב באותו רצון חזק לתחושת ביטחון. כיועצת המשכנתאות שלכם, אשמח לבנות עבורכם תכניות למימון רכישת נכס משלכם, לעסקים, גיוס אשראי, התייעלות פיננסית, משכנתא לבעלי עסקים וכו'. 

 

יזמות וצמיחה הם תחום שתמיד נמשכתי אליו. לאורך מסלול הקריירה שלי, עסקתי בתחומים שונים כמו יזמות ומימון. אך הרגשתי צורך עז למצוא משהו אחר, משהו שייתן לי סיפוק אמיתי. בערה בי שאיפה לעזור לאנשים כך שיהיה לי מענה לבעיות של אחרים. 

 

הצורך התחזק כשעבדתי בבנק מזרחי טפחות ונפגשתי עם אנשים חסרי אונים, בזמן שאני לא יכולה לעזור להם באמת, כי עלי מוטל תפקיד אחר – לשרת את האינטרס הבנקאי. 

 

כיום אני חופשייה לעשות את שאיפתי. לעזור לכם להגשים חלומות. אני לא רואה מחסומים מול העיניים. סירוב משכנתא או כל בעיה אשראית אחרת לא תהווה לכם מחסום בדרך להגשמת החלומות שלכם. זו מטרתי.  

 

אפשר "לבנות את החלום" שלנו: בית בישראל, בדרך כלכלית נכונה – במטרה לחסוך כמה שיותר כסף ועלויות.   

 

אני רואה את עצמי כשליחה עבור הלקוחות שלי, הסיפוק הוא החיוך של לקוחותי.

 

יחד נתכנן עתיד. ניצור עולם תוכן משמעותי ופרקטי על בסיס המטרות שלכם מתוך מטרה גדולה, הגשמת החלומות שלכם. 

 

יחד נתחבר לעסקים וניצור את ההצלחה באמצעות דרכים כלכליות נכונות. המטרה שלי לחסוך עבורכם כסף ואני אשמח לעשות זאת.

קישינה יועצת משכנתאות

מהי השאיפה שלנו?

השאיפה המרכזית שלנו, היא לעזור לכל משפחה בישראל לממש את זכותו לרכוש בית משלו, בכבוד, מבלי שיפגע ברמת החיים הכלכלית שלו. שאיפה זו מלווה אותנו בכל פניה של לקוח בין אם הוא חדש או ותיק בעל מצב כלכלי טוב או פחות. 

החוזקות שלנו שיכולות לעזור לכם:

אצלינו תהנו מ:

 • נגישות רבה ונוחה בכל רחבי הארץ

 • זמינות גבוהה.

 • יחס אישי. 

 • ליווי צמוד לאורך כל תהליך לקיחת משכנתא, עד למשכנתא המנצחת עבורכם.

 • מענה מהיר מצד הבנקים – קשרים טובים עם הבנקים ברחובות.

 • מחלקת ביקורת – כל תלונה מתקבלת בכובד ראש. אנו תמיד בשאיפה להתקדם ולשפר את השירות שלנו.
   
 • אנו חברה פרטית בעלת אינטרס להוזיל לכם את עלות ריביות המשכנתא.  

למה דווקא אצלנו? 

 • אצלנו תקבלו מענה לכל שאלה ופניה.

 • אצלנו תרגישו בטוחים ומצויים בידיים טובות.

 • אצלנו תצאו עם החיסכון הכי גדול.

 • יש לנו מחירון שירותים מסודר ומפורט היטב והכל במחירים סבירים. הפגישה הראשונה היא ללא עלות וללא התחייבות כלל.

 • אנו מנגישים לכם את כל המידע הרלוונטי ללקיחת משכנתא באתר שלנו וגם באופן ישיר. לפני שאנו מתחילים לעבוד, ניתן לכם הסבר מלא על התהליך, על מה שיש לקחת בחשבון ועל כל מה שיש לדעת.

 • אצלינו תמצאו הבנה מלאה והתאמה ליכולות הכלכליות שלכם.

המקצוע שבחרנו לעסוק בו נותן לנו תחושה של שליחות גדולה וזכות עצומה. יש לנו סיפוק רב מהפעילות שלנו ואנו גאים לספר לכם שכבר עזרנו למשפחות רבות בישראל לרכוש בית בכבוד. כל משפחה שעברה דרכינו היא סיפור הצלחה בפני עצמה ואלו נותנים לנו את החשק והאנרגיה להמשיך לעזור לעוד אנשים רבים להגשים את חלומותיהם ולחיות באושר ובכבוד. צריכים עזרה עם המשכנתא שלכם? השאירו פרטים ונחזור אליכם.